RedBubble

Vandaag ben ik gestart met het verkopen van foto’s via RedBubble. Het is nog even uitpuzzelen hoe alles werkt maar dat komt wel goed. Mijn eerste foto staat er inmiddels op en daar zullen de komende weken meer foto’s bij komen. Dus mocht je in de markt zijn voor een ansichtkaartje, poster of wellicht een canvas voor aan de muur… je weet nu waar je moet zijn ;-)

RedBubble

4 reacties op “RedBubble”

  1. Remco Says:

    Interessant… Loop ook al een tijdje met het idee me in stock fotografie te begeven… Nog niet echt in verdiept echter.

  2. Marc Says:

    Hey Jan!

    Zozo, nog een stock photo account… Toe maar! ;)

    Zoals Remco schreef, interessant; maar ook hier geldt: nog niet echt in verdiept. Je had toch ergens anders ook één of meerder accounts? Hoe loopt dat eigenlijk? Is het de moeite waard?

    Ik laat mijn foto’s altijd afdrukken bij ProfotoNet. Daar kun je sinds kort ook een online winkel beginnen. Ze noemen het profotosales. Via de gewone site niet te vinden, maar via e-mail heb ik een link gekregen:
    - http://www.profotosales.nl/content.asp?path=gec8u3qm

    Heeft wel wat weg van oypo.nl

    Ik overweeg zoiets te proberen. De verkoopaantallen zullen lager liggen, maar daar staat tegenover dat je zelf de prijs kan bepalen. Je moet natuurlijk ook zelf zorgen dat je vindbaar zijn, bij redbubble hoeft dat natuurlijk niet (of minder). Heb jij ervaring met iets als oypo?

    Alles goed verder?

    Hier wel. Woensdag begin ik als Communicatiemedewerker Digitale Media bij een nieuwe werkgever. Lijkt me een gave uitdaging ;)

    CU,
    Marc

  3. Marc Says:

    Oh wacht, ik ben weer eens te snel geweest :\

    Ik zie nu bij redbubble dat je daar ook zelf (tenminste, dat neem ik aan) prijzen kunt bepalen?

    Hmm…

    Wordt het toch tijd me daar eens in te verdiepen ;)
    Hoe ben je hierop gekomen?

  4. Marc Says:

    Interessante links:

    - http://emptyeasel.com/art-market/comparison-chart
    - http://tinyurl.com/artsites-at-alexa

Geef een reactie